1824/612
Walasse Ting (f. Shanghai 1929, d. New York 2010)
To udstillingsplakater. Usign. Litografiske plakater i farver. Bladstørrelse hver 63×50. (2)
Undersøgt i ramme. Beskidt på indersiden af glasset
Moderne kunst og design, 12. juni 2018
Vurdering
Hammerslag