1407/64
Dansk maler, ca. 1900
Sommerdag ved Vallø Slot. Utydelig signatur. Olie på lærred. 68×57.
Behov for rensning. Minimale krakeleringer.
Ældre malerier og møbler, 10. februar 2014
Vurdering
Hammerslag