1704/6
Et par bergerer af forgyldt træ. Louis XVI form, 20. årh.s begyndelse. (2).
Stel med forventelige alderstegn. Armlæn med nogen slitage.
Ældre malerier og møbler, 23. januar 2017
Vurdering
Hammerslag