1704/​6

Et par bergerer af forgyldt træ. Louis XVI form, 20. årh.s begyndelse. (2).

Stel med forventelige alderstegn. Armlæn med nogen slitage.

Ældre malerier og møbler, 23. januar 2017

Vur­dering

15.000 DKK

Hammerslag

10.500 DKK

10.500 DKK