12108/​30

Torben Ebbesen (f. Haderslev 1945)

Komposition. Sign. Torben Ebbesen. Litografi i farver nr. 58/135. Bladmål 76×112. Uindrammet.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021

Vur­dering

800 kr.

Hammerslag

400 kr.

919810 400 kr.