12108/30
Torben Ebbesen (f. Haderslev 1945)
Komposition. Sign. Torben Ebbesen. Litografi i farver nr. 58/135. Bladmål 76×112. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag