2033/577
Ernst Lohse (f. 1944, d. 1994)
Komposition. Sign. Ernst Lohse 86, Prøvetryk. Litografi i farver. Lysmål 59×43.
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 11. august 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud