2439/​1703

Olaf Rude (f. Rakvere, Estland 1886, d. Frederiksberg 1957)

Landskab. SIgn. Oluf Rude. Olie på lærred. 97×150.

Dette emne handles i fuldmoms

Lærred er ujævnt. Huller efter tegnestifter. Behov for let overfladerensning.

I Lyngby
Vur­dering

20.000–25.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

23 bud

934359 18.500 DKK
1130541 18.000 DKK
934359 (Autobud) 17.500 DKK
1130541 17.000 DKK
934359 16.500 DKK
1130541 (Autobud) 16.000 DKK
934359 16.000 DKK
1130541 15.500 DKK
934359 (Autobud) 15.000 DKK
1130541 15.000 DKK
934359 (Autobud) 14.500 DKK
1130541 14.000 DKK
934359 (Autobud) 11.000 DKK
1130541 10.500 DKK
934359 (Autobud) 10.000 DKK
1130541 9.500 DKK
934359 9.000 DKK
1130541 8.500 DKK
153169 8.000 DKK
1130541 7.500 DKK
926738 7.000 DKK
814246 6.500 DKK
1130541 6.000 DKK