2043/755
Graham Hudson (f. Kent 1977)
”Love lift us up where we belong”. Sign. på bagsiden Graham Hudson, 2005, samt med anvisnger om brug. Installation med neonlys samt spand, sværd og vinger og grå plastik. 75×60×20.
Nogle mindre overfladeridser.
Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag