12109/188
Toiletkommode af mahogni, øverst med rum og spejl. 19. årh. H. 93/130. B. 73.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Uden låsetøj. Et løst hjørnestykke skal limes.
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag