12109/​188

Toiletkommode af mahogni, øverst med rum og spejl. 19. årh. H. 93/130. B. 73.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Uden låsetøj. Et løst hjørnestykke skal limes.

Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021

Vur­dering

800–1.200 DKK

Hammerslag