12021/188
Michael Garman (f. 1938)
“Cutting the dust” skulptur af sortmalet komposit. Sign. Michael Gorman. H. 45. B. 28. D. 24.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 21. maj 2020
Vurdering
Hammerslag