12021/​188

Michael Garman (f. 1938)

“Cutting the dust” skulptur af sortmalet komposit. Sign. Michael Gorman. H. 45. B. 28. D. 24.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 21. maj 2020

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag