2131/985
Dansk møbeldesign
Kommode af massiv fyrretræ. Front med syv skuffer. H. 89. L. 89. D. 42,5.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.
Auktion
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|