2413/798
Bernhard Lipsøe (f. Frederiksberg 1950, Danmark/Frankrig,1965-)
Figurkomposition. Sign. B. Lipsøe 81. Akvarel på papir. Bladstørrelse 55×76.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 26. marts 2024
Vurdering
Hammerslag