2138/74
Vinkøler af mahogni med indsats af messing. Regencyform. 19.-20. årh. H. 43. Diam. 37.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Buler og huller i messingspand.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag
28 bud