12039/107
Knud Horup (f. Randers 1926, d. Dyrby pr. Gjerlev 1973)
Opstilling med blomster i vase. Sign. Horup. Olie på lærred. Lysmål 70×60. Rammemål 77×87.
Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020
Vurdering
Hammerslag