2416/142
Gunnar Bundgaard, (Efter Zorn) (f. Aalborg 1920, d. 2005)
Efter badet. Utydeligt signeret. Olie på plade. 22×17.
Enkelte mindre afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 15. april 2024
Vurdering
Hammerslag
10 bud