12013/15
Italiensk torchere af forgyldt træ og gesso, prydet med bladværk og dyrepoter, 19. årh. H. 130.
Aldersrelateret stand
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag