2439/9076
Sort quiltet jakke med krave, trykknapper, to lommer og beige ternet for. Længde ca. 70 cm, brystmål 100 cm og ærmelængde 60 cm.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Størrelsesmærkat mangler. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
1135562 | ||
1099582 |