12027/153
August Fischer (f. København 1854, d. sst. 1921)
Kanal med båd. Sign. Aug. Fischer. Olie på lærred. 40×30. Rammemål 57×47.
Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020
Vurdering
Hammerslag