12039/52
Aage Bernhard-Frederiksen (f. Aarhus 1883, d. Skagen 1963)
Vinterlandskab. Sign. Olie på lærred. 85×115. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020
Vurdering
Hammerslag