2138/832
Leo Thellefsen (f. Vedsted ved Åby 1909, d. 1997)
Landskabskompositioner. Begge sign. Leo. Th. Olie på lærred. 28,5×36,5 og 38×46. (2)
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag