12115/​185

Dansk maler, ca. 1900

Blomsteropstilling. Usign. Olie på pap. Lysmål 21×30. Rammemål 26,5×35.

Sælger oplyser

Mindre afskalninger i øverste, højre hjørne.

Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021

Vur­dering

800–1.000 kr

Hammerslag

1.050 kr

1048448 1.050 kr
924798 (Autobud) 1.000 kr
1048448 950 kr
924798 850 kr
1048448 (Autobud) 800 kr
924798 800 kr
1048448 (Autobud) 750 kr
924798 700 kr
1048448 400 kr