12115/185
Dansk maler, ca. 1900
Blomsteropstilling. Usign. Olie på pap. Lysmål 21×30. Rammemål 26,5×35.
Mindre afskalninger i øverste, højre hjørne.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag