2331/166
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931)
Fra Havnemolen i Hornbæk. Sign. H. Lübbers. Olie på lærred. 28×21.
Behov for rensning og let opstramning. Én reparation/lap på bagsiden.
Ældre malerier, møbler og varia, 31. juli 2023
Vurdering
Hammerslag