1825/569
Kjeld Ulrich (f. Odense 1942, d. 2023)
Komposition. Sign. Kjeld Ulrich, 2/50. Litografi i farver. Lysmål 56×45.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 19. juni 2018
Vurdering
Hammerslag