2040/382
Skibsstage af malm, med bevægelig klokke. 19. årh.s første halvdel. H. 29 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag
20 bud