Ebba Carstensen: Høstlandskab, 1956. Sign. Ebba Carstensen; sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 97 x 116.
Vurdering : 15.000–20.000 DKK
Hanne Varming: "To børn. Søskende", 1981. Sign. Hanne Varming. Figurgruppe. Bronze. 131 x 35 x 84.
Vurdering : —