Udvalgte emner
Ældre malerier og møbler
2 emner
1716/221
S. C. Bjulf: Skovserkoner og et postbud ved Gammel Strand med Børsen i baggrunden. Sign. Bjulf. Olie på lærred. 48 x 42.
Vurdering :
2.000 DKK Hammerslag:
1.000 DKK -
1716/185
Vurdering :
2.000 DKK Hammerslag:
1.000 DKK