Moderne kunst 877
i Bredgade
Moderne skulpturer
Moderne malerier og foto
2 emner
880/855
Kasper Sonne: "Art is Everything", "Is Everything Art", "Everything Art is", 2007. Sign. Kasper Sonne 07. Væghængt lysinstallation. Unika.
Vurdering :
10.000–12.000 DKK Hammerslag:
10.000 DKK -
880/791
Poul Isbak: Stol. Sign. PI 08. Tyrkisk antik-marmor. H. 31. B. 20. D. 20.
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Hammerslag:
27.000 DKK