Moderne kunst 877
i Bredgade
Moderne malerier /
Samtidskunst
Malerier, grafik og foto
2 emner
879/1472
Michael Kvium: "Yellow Sock Painting". Sign. på bagsiden Kvium 98. Olie på lærred. 190 x 190.
Vurdering :
200.000–250.000 DKK Hammerslag:
280.000 DKK -
879/1471
Michael Kvium: "Possible Painting". Sign. på bagsiden Kvium 00 med titel. Olie på lærred. 150 x 190. Uindrammet.
Vurdering :
150.000 DKK Ikke solgt