Moderne kunst 877
i Bredgade
Moderne malerier
Malerier, skulpturer og foto
2 emner
879/1384
Michael Kvium: "Intruder", 2007. Sign. med titel og årstal på bagsiden. Olie på lærred. 159 x 159.
Vurdering :
200.000–250.000 DKK Ikke solgt
879/1289
Pierre Alechinsky: "Tableau de mariage". Sign. Alechinsky samt på bagsiden Bougival, 1975. Akryl på papir monteret på lærred. 76 x 57.
Vurdering :
250.000 DKK Ikke solgt