Kaspar Bonnén: "Jeg ønsker bare at gøre dig glad", 2000. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 205 x 205. (U.N)
Vurdering : 10.000–12.000 DKK
Hammerslag: 7.000 DKK