Moderne kunst 877
i Havnen
Moderne malerier /
Nutidskunst
Moderne kunst og design
3 emner
1817/539
Peter Louis-Jensen: Uden titel. Sign. på bagsiden P. Louis-Jensen 98. Mixed media på lærred. 65 x 65.
Vurdering :
15.000 DKK Ikke solgt
1817/523
Hans Voigt Steffensen: Grønt landskab. Sign. H. Voigt Steffensen. Olie på lærred. 100 x 120
Vurdering :
20.000 DKK Hammerslag:
16.000 DKK -
1817/507
Peter Louis-Jensen: Uden titel, ca. 1995. Usign. Mixed media på masonit. 122 x 103.
Vurdering :
25.000 DKK Ikke solgt