Moderne kunst 877
i Havnen
Moderne malerier /
Samtidskunst
Moderne kunst og design
2 emner
1819/686
Lars Tygesen: Uden titel. Sign. på bagsiden Lars Tygesen 2005. Olie på lærred. 60 x 60.
Vurdering :
20.000 DKK Ikke solgt
1815/533
Nils Erik Gjerdevik: Komposition, 1987. Sign. med årstal på bagsiden. Olie og mixed media på lærred. 176 x 186.
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Hammerslag:
10.500 DKK