Michael Kvium 877
Malerier, grafik, fotografier
877/912
Michael Kvium: "Pale Eyed View". Sign. Kvium 06, 59/90. Litografi i farver. Bladstørrelse 118 x 77
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Hammerslag:
16.000 DKK -
877/911
Michael Kvium: "Two Part Story". Sign. Kvium 06. Edition 95 ex. Litografi i farver. Bladstørrelse 77 x 118
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Hammerslag:
17.000 DKK -
877/910
Michael Kvium: "Fruits". Sign. Kvium 06, 14/95. Litografi i farver. Bladstørrelse 77 x 118
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Hammerslag:
16.000 DKK -
877/787
Michael Kvium: "Den næstbedste – No. 2". Sign. Kvium. Mixed media. Bladstørrelse 24 x 36.
Vurdering :
20.000 DKK Hammerslag:
22.000 DKK