Udvalgte emner
Samtidskunst
2 emner
2242/7619
Martin Bigum: "September". Sign. Martin Bigum 19, 1/175. Litografi i farver. Bladstørrelse 50 x 35.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Hammerslag:
4.400 DKK -
2242/7612
Martin Bigum: "August". Sign. Martin Bigum 19, 1/175. Litografi i farver. Bladstørrelse 50 x 35.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Hammerslag:
3.400 DKK