Zacharias Heinesen: "Kristianshus Panorama", 2005. Sign. Zacharias Heinesen 05. Olie på lærred. 70 x 105.
Sælges d. 24. september
Vurdering : 20.000–25.000 DKK
Næste bud: 17.000 DKK