Alexander Tillegreen: "Hyperborea". Sign. på bagsiden Alexander Tillegreen 2015 med titel. Olie på lærred. 117 x 95. Uindrammet.
Vurdering : 8.000–10.000 DKK
Hammerslag: 4.000 DKK