Moderne kunst
i Havnen
Moderne malerier
Moderne kunst og design
2 emner
2216/525
Tatjana Valsang: “Feld”, 2014. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Akryl på lærred. 70 x 60. Uindrammet.
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Ikke solgt
2216/507
Tatjana Valsang: “Klamm”, 2014. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Akryl på lærred. 220 x 190. Uindramet
Vurdering :
40.000–50.000 DKK Ikke solgt