Ernest Mancoba: Uden titel. Sign. E. Mancoba 86, 42/70; blindstempel 'Hostrup-Pedersen & Johansen Litho'. Litografi. Bladstørrelse 61 x 45.
Vurdering : 8.000–10.000 DKK
Hammerslag: 4.000 DKK