Moderne kunst
Moderne kunst og design
2 emner
2123/531
Paul Wunderlich: Uden titel. Sign. på bagsiden Paul Wunderlich 67, 3/10. Olie på lærred. 65 x 53.
Vurdering :
15.000 DKK Hammerslag:
11.000 DKK -
2036/523
Ted Kurahara: "Double Portrait in Orange and White". Diptych. Sign. på bagsiden T. Kurahara 83. Akryl på to træpaneler. Hver 178 x 87. (2)
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Hammerslag:
8.500 DKK