Maurice Estève: "Alalito", 1971. Sign. Estève, 19/80. Litografi i farver. Lysmål 36 x 28.
Vurdering : 6.000 DKK
Maurice Estève: "Sancho Rubicon", 1988. Sign. Estève, 57/100. Litografi i farver. Lysmål 40 x 31.