Moderne kunst 884
Moderne kunst og design
2 emner
2042/7517
Ivan Andersen: "Et studie i sort". Sign. på bagsiden Ivan Andersen 2006 med titel. Olie på lærred. 180 x 200. Uindrammet.
Vurdering :
20.000 DKK Hammerslag:
21.000 DKK -
2010/600
Henri de Toulouse-Lautrec: "Promenoir" (The Foyer), 1898. Tryksign. monogram. Nummereret 99. Litografi. Bladstørrelse 70 x 57.
Vurdering :
30.000 DKK Hammerslag:
21.000 DKK