Henri de Toulouse-Lautrec: "Promenoir" (The Foyer), 1898. Tryksign. monogram. Nummereret 99. Litografi. Bladstørrelse 70 x 57.
Vurdering : 30.000 DKK
Hammerslag: 21.000 DKK