Mogens Andersen: "Structure IV". Sign. Mogens Andersen 59; sign., betitlet og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 195 x 130.
Vurdering : 30.000–40.000 DKK
Hammerslag: 100.000 DKK