ModernArt866
Moderne grafik
Malerier og grafik
2 emner
872/1101
Michael Kvium: "Kunsten til Sygdom 1-7". Alle sign. Kvium 92, 24/25. Lysmål 32 x 47. (7)
Vurdering :
50.000 DKK Hammerslag:
34.000 DKK -
872/1084
Serge Poliakoff: Composition bleue et verte, 1969. Sign. Serge Poliakoff, 74/80. Litografi i farver. Lysmål 70 x 103
Vurdering :
30.000 DKK Hammerslag:
22.000 DKK