Ulrik Møller: "Uden titel (Landskab med gård)". Sign. på bagsiden Ulrik Møller 96. Olie på lærred. 136 x 200.
Vurdering : 30.000 DKK
Hammerslag: 22.000 DKK
Jacques Doucet: Komposition, 1990. Sign. Doucet. Gouache på karton. 32 x 40.
Vurdering : 10.000 DKK