Roger Ballen: "Prison Windows", 2004. Ed. 1/20. Gelatin sølv print, signeret, betitlet, nummereret og dateret på bagsiden. Indrammet. 38 x 38 cm.
Vurdering : 10.000–12.000 DKK
Hammerslag: 7.500 DKK