ModernArt866
i Bredgade
Moderne malerier /
Samtidskunst
Moderne malerier og skulpturer
2 emner
873/782
Christian Achenbach: "O.T. (Vanitas)", 2009. Sign. og dateret på bagsiden. Olie og glimmer på lærred. 150 x 130.
Vurdering :
50.000 DKK Hammerslag:
40.000 DKK -
869/1062
Peter Martensen: "Reading". Sign. på bagsiden P. Martensen 1995. Olie på lærred. 175 x 200.
Vurdering :
75.000 DKK Hammerslag:
70.000 DKK