Albert Naur: Sceneri med barnevogn. Sign. A. Naur 56. Olie på lærred. 68 x 86.
Vurdering : 1.500 DKK
Hammerslag: 750 DKK
Petri Gissel: Høstlandskab. Sign. Gissel. Olie på lærred. 86 x 110.