Traditionel auktion
på Baltikavej
Moderne møbler
2 emner
2032/712
Julian Mayor: "Impression Chair". Et par skulpturelle armstole af udskåret og delvis sortlakeret krydsfinér. (2)
Vurdering :
10.000 DKK Hammerslag:
7.000 DKK -
2032/706
Vurdering :
8.000 DKK Hammerslag:
4.000 DKK