Traditionel auktion
i Havnen
Moderne malerier
Moderne kunst og design
2 emner
2123/531
Paul Wunderlich: Uden titel. Sign. på bagsiden Paul Wunderlich 67, 3/10. Olie på lærred. 65 x 53.
Vurdering :
15.000 DKK Hammerslag:
11.000 DKK -
2036/545
Ole Schwalbe: "Portræt af et maleri II", 1960. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 116 x 116.
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Hammerslag:
11.000 DKK